Mówi się, że jest to jeden z nieodłącznych aspektów życia na Ziemi. Czasem jednak cierpienie psychiczne i fizyczne związane z odczuwaniem bólu zbliża się niebezpiecznie do granic ludzkich możliwości. Staje się jedyną treścią życia. Wszystkich myśli i emocji. Przerasta nasze możliwości. Dlatego w Centrum Medycznym Anima zajęliśmy się leczeniem bólu. Leczymy kompleksowo. Łączymy celowaną farmakologię z zabiegami fizykoterapii i fizjoterapii wsparciem psychologa, czy lekami poprawiającymi nastrój. Nie boimy się również terapii innowacyjnych. Pod warunkiem, że istnieją przesłanki, że taka terapia może być skuteczna.
Pomagamy w walce z:
-bólami pleców i kręgosłupa
-bólami głowy różnego pochodzenia
-bólami w chorobie nowotworowej
-neuralgiami i neuropatiami
-bólami mięśni i stawów
-fibromialgią
-spastycznością mięśni
Wśród metod leczenia stosujemy min.: leki z grupy opiatów, marihuanę leczniczą, akupunkturę, elektroakupunkturę, terapię manualną, masaże i inne zabiegi fizjoterapii.
Leczeniem bólu w Centrum Medycznym Anima zajmują się: doktor Jacek Kowalczyk -anestezjolog, specjalista medycyny paliatywnej i ratunkowej oraz fizjoterapeutka uroginekologiczna Agnieszka Chudzik-Bułkowska i fizjoterapeuta Rafał Kuźniewski.
Serdecznie zapraszamy do rejestracji!