Układ hormonalny, inaczej endokrynny to jeden z najważniejszych regulatorów funkcjonowania człowiek. Bardzo złożony i precyzyjny mechanizm. Niestety w związku ze swoim skomplikowaniem podatny na uszkodzenia. Objawy zaburzeń układu endokrynnego, bo tak się nazywa, szybko stają się widoczne i odczuwalne. Zależnie od tego, który mechanizm hormonalny uległ uszkodzeniu, pojawią się różne dolegliwości. Zwykle wspólne jest odczuwanie zmęczenia, braku energii, zaburzeń apetytu, masy ciała, libido. Cukrzyca, problemy z ciśnieniem, choroby tarczycy, w tym wole Hashimoto, nadczynność, niedoczynność, osteoporoza, czynne hormonalnie guzy nadnerczy, otyłość, zaburzenia wzrostu, to tylko niektóre z problemów, którymi zajmuje się endokrynolog.
Endokrynologiem w Centrum Medycznym Anima jest dr n. med. Katarzyna Myszka-Podgórska. Pani doktor jest świetnym specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w pracy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Olsztynie na Oddziale Klinicznym Endokrynologicznym, Diabetologicznym, i Chorób Wewnętrznych. Ceniona przez pacjentów za fachową wiedzę, kliniczną wnikliwość, empatię i dobrą energię, którą ze sobą wnosi.
Zapraszamy do rejestracji!