Leczymy cukrzycę! :)
19/01/23
Leczymy cukrzycę w Animie! 
Szacuje się, że nowy przypadek cukrzycy rozpoznawany jest na świecie co 10 sekund. W samej Polsce choruje około 3 milionów osób. Źle leczona cukrzyca prowadzi do szybko postępujących i niebezpiecznych powikłań. Rosnące rozpowszechnienie spowodowało, że ONZ ogłosiło cukrzycę pierwszą niezakaźną epidemią XXI wieku. Na szczęście dynamicznie rozwija się leczenie tej groźnej choroby. Odpowiednio dobrane dawki leków są w stanie powstrzymać lub bardzo opóźnić powstanie powikłań. Dlatego tak ważne, żeby terapią zajął się odpowiedni specjalista.
Diagnoza ta nie budzi już takiego lęku, jak jeszcze 20 lat temu. Nowe sposoby terapii umożliwiły pacjentom prowadzenie normalnego życia. Tym bardziej istotne jest, żeby terapią zajął się odpowiedni specjalista. W gronie profesjonalistów zatrudnionych w Centrum Anima witamy doktor Barbarę Domagałę. Specjalistę diabetologa, zajmującego się leczeniem cukrzycy. Gwarantujemy kompetencję, uśmiech, rzetelne i odpowiedzialne podejście do pacjentów. Zapraszamy do rejestracji. Bezpośrednio, telefonicznie lub online przez stronę znanylekarz.pl
Przy okazji, czy wiedzieli Państwo, że Elvis Presley, Tom Hanks, Sharon Stone, Halle Berry, to tylko niektóre ze znanych osób, które chorowały bądź chorują na cukrzycę?
