Jesień...
02/11/21
Jesień…znowu… Na razie słota, szaro i chłodno, ale na pewno nadejdą jeszcze te bardziej słoneczne i pełne kolorów jesienne dni. Taką mamy nadzieję
To dobry czas, żeby zadbać o wszystkie przeciążone w lecie kręgosłupy, stawy, naciągnięte i naderwane mięśnie. Pożegnać się z przewlekłym bólem, skurczami. Wizyta u fizjoterapeuty powinna być elementem higieny tak oczywistym jak korzystanie ze szczoteczki do zębów.
Terapia manualna, wisceralna, masaże, taping, akupunktura, elektroakupunktura, suche igłowanie. Pracownicy Centrum korzystają regularnie z usług naszych fizjoterapeutów – to najlepsza rekomendacja
Zapraszamy do kontaktu!!!
